koning bij slotbijeenkomst baas van morgen groepsfoto 1920

Leerlingen Pascal Zuid zijn de Baas!

En ontmoeten de koning…

Voor Chanel, Mila, Espen en Samuel was afgelopen donderdag een dag om niet snel vergeten.
Zij mochten namelijk mee doen aan het jINC-project “de Baas van Morgen”.

jINC is een instituut dat zich hard maakt voor gelijke kansen op
de arbeidsmarkt en is al jaren een betrokken partner van Pascal Zuid.

Nadat jINC in december al in onze school de landelijke kick-off voor sollicitatietrainingen gaf, mochten onze Pascal Zuid-leerlingen ervaren hoe het was om een dagje als CEO van een groot bedrijf aan de slag te gaan!  

Cees van Vliet (directeur Albert Heijn), Saskia Egaz Reparaz (CEO Etos), Pieter Hogenhout (directeur ZUIVER) en Timo de Regt (Directeur PDZ Uitzendbureau) namen resp. Espen, Chanel, Samuel en Mila onder de arm.
Onder hun vakkundige leiding mochten onze vier leerlingen zelf een dag leidinggeven aan het bedrijf! 
 

Voor zowel de leerlingen als directeuren, die net als wij ontzettend trots waren, was het een leerzame en positieve ervaring.

De drukke werkdag werd afgesloten in het ABN-AMRO hoofdkantoor te Amsterdam, waar onze leerlingen (soms zelfs door een chauffeur) naartoe werden gebracht. Daar werden ze onthaald door de koning, die bij de feestelijke afsluiting aanwezig was.

Zij mochten zelfs even met hem op de foto, samen met alle andere jeugdige bazen. Vlak naast de koning staat Samuel. Kunt u de andere drie Pascal Zuid-leerlingen ook vinden?

 

PDZ1pdz2

50808996 2074006676014995 719918836152795136 n

Chanel

Zuiver Samuel

Groep eind

vlcsnap 2019 01 24 21h47m59s205

Dagblad zaanstreek Baas

Lees meerreadmore